محمدسعید، فرمانده تیپ نظامی «لواء القدس» به عنوان مهمان ویژه در برنامه «شب های نورانی» مرکز کودک و نوجوان اوج در سوریه حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز کودک و نوجوان اوج، فرمانده نیروهای شبه نظامی لواء القدس در شب برگزاری مراسم با حضور در غرفه بازی‌های کودکان مهمان کودکان شهر حلب شد. برنامه «شب های نورانی» هر شب در ابتدا با غرفه بازی های کودک شروع می‌شود. این بخش دارای قسمت‌های متنوعی شامل رستوران بازی، بخش خلاقیت و پرورش استعدادها و بخش بازی‌های گروهی اجرا می‌شود. حضور محمد سعید در غرفه بچه ها و صحبت و حتى بازی کردن با کودکان سوری با استقبال خوب و غیر قابل وصف بچه‌ها و مربیان آنها مواجه شد.

محمدسعید همچنین با حضور در بخش خردسالان از غرفه های داستان گویی، نقاشی خردسالان، و کار با سفال نیز بازدید کرد. محمد سعید در انتهای این بازدید برای شرکت در مراسم شبانه شب های نورانی(الیالی الساطعه) حاضر شد.

گفتنی است جشن بزرگ شب های نورانی (الیالی الساطعه) توسط مرکز کودک و نوجوان سازمان هنری و رسانه ای اوج و با همکاری موسسه فرهنگی و هنری مهاد در کشور سوریه و با هماهنگی نیروهای بسیح مردمی (فیلق)؛ به مناسبت ایام عید سعید فطر در شهر حلب سوریه برگزار می شود.

دسته‌بندی‌ها: شب های نورانی حلب، لیالی الساطعه