کتاب تصویری فیلم سینمایی «فهرست مقدس» توسط انتشارات سلمان پاک راهی بازار نشر شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان، کتاب تصویری(کمیک) فهرست مقدس برگرفته از انیمیشن سینمایی با همین نام است که اخیرا روی پرده سینماهای کشور رفت. این فیلم عاشقانه ای از دل تاریخ را روایت می کند، داستانی از یک واقعه تاریخی... دوراهی بین عشق و قدرت بین ایمان و تاریکی .

خاکسترنجران اولین شماره از مجموعه سه جلدی کتاب‌های تصویری فهرست مقدس است.

جلد اول کتاب فهرست مقدس شامل ۷۰ فریم تصویری می باشد که به گواه متخصصان حوزه کمیک از کیفیت بالای تصویرسازی و چاپ برخوردار است. همچنین این کتاب قابلیت واقعیت افزوده به صورت تصویری دارد.

در پشت جلد کتاب می خوانیم: سال ها پیش، در کشور یمن و شهر باستانی نجران برده‌های ستم دیده و مردم بیداردل دسته‌دسته به دین یکتاپرستی می‌پیوندند. معبدنشینان شهر و آندریاس، فرمانده بی لیاقت نجران، در مقابله با فیمون رهبر نوکیشان درمانده شده‌اند. در این گیرودار ذونواس، حاکم خون‌خوار یمن برای حضور در جشن پایانی مسابقات سالیانه نجران از صنعا به سوی شهر در حرکت است. حاکم و معبدنشینان برای حفظ جان خودشان هم که شده، باید تا پیش از آمدن ذونواس  فکری به حال <فیمون> و یکتاپرستان نوکیش بکند.

کتاب خاکستر نجران برگرفته از انیمیشن سینمایی فهرست مقدس به صورت داستان مصور در ۳۲صفحه و تمام رنگی در قطع رحلی  با قیمت هر جلد ۱۹۰۰۰تومان باهمکاری سازمان اوج کودک و نوجوان منتشرشده است.

 

دسته‌بندی‌ها: فهرست مقدس