بانی فیلم: «نارنج و ترنج» روی آنتن می‌رود

«نارنج و ترنج» با رویکرد توجه به مسائل و مشکلات نوجوانان به کارگردانی محمد حسن‌زاده و کارگردانی پویان هدایتی مراحل پایانی تولید را پشت سر گذاشت و به زودی از شبکه امید پخش می شود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، پویان هدایتی تهیه کننده برنامه نارنج و ترنج با اشاره به موضوع مجموعه نارنج و ترنج گفت: این مجموعه نمایشی روایتگر داستان یک خانواده پنج نفره است که دمنوشخانه ای را اداره می‌کنند. در نارنج و ترنج علاوه بر قسمت‌های نمایشی، کارشناسان روانشناسی و تربیتی به بررسی مسایل و مشکلات دوره نوجوانی می‌پردازند.
وی در ادامه به عوامل تولید این مجموعه اشاره کرد و گفت:  کارگردانی این مجموعه بر عهده محمد حسن‌زاده نام‌آشنای تلویزیون قرار دارد که مردم او را با کارگردان مجموعه‌هایی همچون نیم رخ  به خاطر می‌آورند.
هدایتی همچنین با اشاره به تولید کنندگان این اثر اظهار داشت: تولید نارنج و ترنج به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان صورت گرفت و  تولید این برنامه از آبان ٩۵ شروع شده و در آذر ماه مراحل تولید به اتمام رسیده است.
تهیه‌کننده نارنج و ترنج در مورد موضوع این برنامه تصریح کرد: در هر قسمت از نارنج و ترنج ضمن داستان به موضوعاتی چون عزت نفس، دنیای مجازی، تحصیلات، مُدگرایی، بلوغ فکری، استقلال طلبی، مسئولیت‌پذیری و اعتماد به نفس پرداخته می‌شود.
وی در پایان افزود: مجموعه نارنج و ترنج در ۴۵ قسمت ۲۶ دقیقه ای تولید شده است که از ۱۵ دی ماه روز های چهارشنبه ، پنجشنبه ساعت ٢١ در شبکه ی امید پخش خواهد شد. در این مجموعه تلاش شده است با تولید بخش‌های نمایشی، مباحث روانشناسی برای گروه سنی نوجوان مطرح شود.
در این مجموعه محمد مختاری، سپیده پهلوانزاده، یکتا حصارسرخی، مهدی میری، مرجان محقق و سهیل فدایی به ایفای نقش می پردازند.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *