کارگردان نیم رخ نارنج و ترنج را تولید کرد

نارنج و ترنج با رویکرد به مسائل و مشکلات نوجوانان به زودی از شبکه امید پخش می شود.


پویان هدایتی تهیه کننده برنامه نارنج و ترنج در گفتگو با روابط عمومی مرکزاوج کودک و نوجوان؛ گفت: این مجموعه نمایشی روایتگر داستان یک خانواده پنج نفره است که دمنوشخانه ای را اداره می کنند. در نارنج و ترنج علاوه بر قسمتهای نمایشی، کارشناسان روانشناسی و تربیتی به بررسی مسایل و مشکلات دوره نوجوانی می پردازند.

وی در ادامه گفت: کارگردانی این مجموعه بر عهده محمد حسن زاده کارگردان نام آشنای مجموعه نیم رخ است. تولید این برنامه از آبان ٩۵ شروع شده و در آذر ماه مراحل تولید به اتمام رسیده است.

هدایتی همچنین گفت: نارنج و ترنج به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان تولید شده است و در هر قسمت از آن ضمن داستان به موضوعاتی چون عزت نفس، دنیای مجازی، تحصیلات، مُدگرایی، بلوغ فکری، استقلال طلبی، مسئولیت پذیری و اعتماد بنفس پرداخته می شود.

وی افزود: مجموعه نارنج و ترنج در ۴۵ قسمت ۲۶ دقیقه ای تولید شده است که از ۱۵ دی ماه روز های چهارشنبه، پنجشنبه ساعت ٢١ در شبکه ی امید پخش خواهد شد. در این مجموعه تلاش شده است با تولید بخش های نمایشی، مباحث روانشناسی برای گروه سنی نوجوان مطرح گردد.

 

گفتنی است در این مجموعه محمد مختاری ، سپیده پهلوانزاده ، یکتا حصارسرخی، مهدی میری ، مرجان محقق و سهیل فدایی به ایفای نقش می پردازند.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *