اولین مجموعه تلویزیونی مختص دختران ورزشکار تولید شد!

تصویر برداری مجموعه مستند امید نو با موضوع موفقیت های ورزشی دختران نوجوان به پایان رسید.

نازنین رقیه میرزایی تهیه کننده این مجموعه در مصاحبه با روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان بیان کرد: این مجموعه انعکاس تلاش دختران ورزشکار ایرانی است که علاوه بر رعایت پوشش کامل و اخلاق اسلامی توانسته اند در صحنه رقابتهای جهانی با افتخار ظاهر شده و پرچم ایران را به اهتزاز در آورند و با همت خود و حمایت خانواده موفقیت های ورزشی شایان توجهی کسب نموده اند.

وی در ادامه افزود: در این مجموعه موفقیت دختران ۱۲ تا ۲۳ ساله با هدف الگو سازی برای دختران نوجوان ایرانی به تصویر کشیده می شود.

میرزایی اظهار داشت: تصویر برداری امیدنو به اتمام رسیده است و این مجموعه هم اکنون در حال تدوین است و به زودی پس طی مراحل لازم جهت پخش به شبکه امید تحویل می شود.
وی تاکید کرد:مجموعه مستند امید نو در ۲۶ قسمت ۱۳ دقیقه ای به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان ساخته و در شبکه امید سیما تقدیم دختران نوجوان ایرانی خواهد شد.

میرزایی اظهار داشت: شخصیت های این مجموعه افرادی هستند که علاوه بر رعایت شانیت دختر ایرانی با تلاش و پشتکار در رشته های مختلف ورزشی برای کشور ایران افتخار آفرینی کرده اند.
وی ضمن اشاره به کوتاهی رسانه ها در انعکاس موفقیت ورزشکاران دختر تاکید کرد: در قسمت اخر این مجموعه مساله انعکاس ضعیف و نامناسب رسانه ای دختران ورزشکار با حضور ورزشی نویس پیشکسوت و مشهور کشور آقای بهمن زمان آبادی به نقد و بررسی گذاشته خواهد شد.

میرزایی درپایان گفت: امیدوارم توجه به ورزش حرفه ای دختران کشور را به سمت جامعه ای عاری از مشکلات اجتماعی و اخلاقی سوق دهد.

گفتنی است نازنین رقیه میرزایی آثاری همچون «مجری شو»، «زندگی بهشتی»، «دختران بهشتی» و «کوچک تنهاست» را در کارنامه هنری خود دارد.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *